Prodejní a licenční informace

Předplatné vs trvalá licence

Předplatné licence

Nabízí Vám značnou flexibilitu a předvídatelnost nákladů. Nabízíme krátkodobé a dlouhodobé předplatné tak, abyste si mohli vybrat právě to, které nejlépe odpovídá Vašim projektovým anebo obchodním potřebám. Vždy budete mít k dispozici nejnovější verzi softwaru, která obsahuje všechny nejnovější funkce a kompatibilitu s různými platformami CAD.

UPGRADUJTE 7DENNÍ Předplatné
Pokud jste si zakoupili 7denní předplatné a chcete upgradovat na jednoleté předplatné nebo trvalou licenci do 30 dnů od nákupu, snížíme Vám cenu za tento nákup o částku, kterou jste již za předplatné zaplatili.

UPGRADUJTE 90DENNÍ Předplatné
Pokud jste si zakoupili 90denní předplatné a chcete upgradovat na jednoleté předplatné nebo trvalou licenci do 90 dnů od nákupu, snížíme Vám cenu za tento nákup o částku, kterou jste již za předplatné zaplatili. Více informací

Trvalá licence

Je tradiční možností licencování, která nevyprší v čase. I když jsou počáteční náklady na software ve srovnání s předplatným vyšší, budete vlastnit licenci na dobu neurčitou. I když se rozhodnete mít pro svou licenci aktivní plán údržby CGS Labs, který udržuje Váš software aktuální, náklady na vlastnictví trvalé licence budou ve srovnání s předplatným vždy nižší.

Licence pro jednoho uživatele vs síťová licence

Licence pro jednoho uživatele

Lze nainstalovat pouze na jeden počítač a může být používána pouze jedním uživatelem naráz.

Síťová licence

Může být použita jakýmkoli uživatelem v místní síti, který má v počítači software nainstalovaný, ale omezeným počtem uživatelů najednou. Jedna síťová licence může být použita tedy současně jedním uživatelem, respektive např. tedy 3 síťové licence, 3 uživateli současně.

Údržba softwaru CGS Labs (CSM)

Aktivní údržba (Maintenance – CSM) softwaru CGS Labs Vám umožní přístup ke všem novým verzím softwaru, které přinášejí nové funkce, opravy a přizpůsobení novým CAD platformám. Držitelé aktivní údržby mají nárok na bezplatnou technickou podporu společnosti CGS Labs a bezplatnou reaktivaci licencí softwaru CGS Labs v případě ztráty licence z důvodu jakýchkoli technických problémů s hardware nebo software. Mohou si tak nainstalovat a využívat tzv. „Home-use“ licenci, která poskytuje určitou dodatečnou flexibilitu při používání softwaru na domácím počítači nebo notebooku. Údržba softwaru CGS Labs je služba spojená se všemi typy pronájmů a trvalých licencí CGS Labs.

CGS Labs financování

Financování je atraktivní možností v případě, když kupujete více trvalých licencí. Dává Vám možnost splácet licence v měsíčních splátkách po delší čas, a navíc získáváte právo předplatit si další dočasné licence za velmi příznivou cenu.

Toto je skvělá volba pro kohokoli, kdo zahajuje nové podnikání nebo chce přejít z jiného softwaru na ucelená řešení CGS Labs.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.