Prodejní a licenční informace

Předplatné vs trvalá licence

Předplatné licence

Nabízí Vám značnou flexibilitu a předvídatelnost nákladů. Nabízíme krátkodobé a dlouhodobé předplatné tak, abyste si mohli vybrat právě to, které nejlépe odpovídá Vašim projektovým anebo obchodním potřebám. Vždy budete mít k dispozici nejnovější verzi softwaru, která obsahuje všechny nejnovější funkce a kompatibilitu s různými platformami CAD.

UPGRADUJTE 7DENNÍ Předplatné
Pokud jste si zakoupili 7denní předplatné a chcete upgradovat na jednoleté předplatné nebo trvalou licenci do 30 dnů od nákupu, snížíme Vám cenu za tento nákup o částku, kterou jste již za předplatné zaplatili.

UPGRADUJTE 90DENNÍ Předplatné
Pokud jste si zakoupili 90denní předplatné a chcete upgradovat na jednoleté předplatné nebo trvalou licenci do 90 dnů od nákupu, snížíme Vám cenu za tento nákup o částku, kterou jste již za předplatné zaplatili. Více informací

Trvalá licence

Je tradiční možností licencování, která nevyprší v čase. I když jsou počáteční náklady na software ve srovnání s předplatným vyšší, budete vlastnit licenci na dobu neurčitou. I když se rozhodnete mít pro svou licenci aktivní plán údržby CGS Labs, který udržuje Váš software aktuální, náklady na vlastnictví trvalé licence budou ve srovnání s předplatným vždy nižší.

Licence pro jednoho uživatele vs síťová licence

Licence pro jednoho uživatele

Lze nainstalovat pouze na jeden počítač a může být používána pouze jedním uživatelem naráz.

Síťová licence

Může být použita jakýmkoli uživatelem v místní síti, který má v počítači software nainstalovaný, ale omezeným počtem uživatelů najednou. Jedna síťová licence může být použita tedy současně jedním uživatelem, respektive např. tedy 3 síťové licence, 3 uživateli současně.

Údržba softwaru CGS Labs (CSM)

Aktivní CSM plán Vám během své doby platnosti poskytne přístup ke všem aktualizacím, upgradům a novým verzím. To zahrnuje také přístup k novým funkcím a kompatibilitu s nejnovějšími CAD platformami. CSM je služba vázaná na trvalou licenci pro jednoho uživatele nebo na síťovou licenci

Výhoda poskytnutí licence pro domácí použití

CSM plán údržby (Maintenance) Vám také dává právo instalovat dodatečnou tzv. licenci pro domácí použití softwaru a poskytuje tak určitou flexibilitu při používání softwaru na domácím počítači nebo notebooku.

CGS Labs financování

Financování je atraktivní možností v případě, když kupujete více trvalých licencí. Dává Vám možnost splácet licence v měsíčních splátkách po delší čas, a navíc získáváte právo předplatit si další dočasné licence za velmi příznivou cenu.

Toto je skvělá volba pro kohokoli, kdo zahajuje nové podnikání nebo chce přejít z jiného softwaru na ucelená řešení CGS Labs.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.