Vážení,

s potěšením Vás zveme na XXVII. Světový silniční kongres PIARC, který letos hostí hlavní město Praha po dlouhých 52 letech. Kongres se bude konat v Kongresovém centru na Vyšehradě od 2. do 6. října 2023 (www stránka akce: https://www.wrc2023prague.org/cs/).

Téma kongresu je Praha 2023 – Znovu společně na cestě. Což je velice příhodné, jelikož jsme díky naší česko-slovenské pobočce CGS Labs na této cestě opravdu společně a v úzkém kontaktu.

Společnost CGS Labs bude vystavovat své produkty a služby ve slovinském pavilonu ve druhém patře, na stánku číslo 2.10.

Rádi se zde s Vámi setkáme a prodiskutujeme Vaše potřeby, očekávání a tipy pro naše řešení. Těm z Vás, kteří naše řešení podrobně neznají rádi představíme naše projekční nástroje pro návrh a rekonstrukce liniových staveb naší společnosti CGS Labs, včetně našeho nového pokročilého informačního meteorologického systému pro pozemní komunikace VEDRA.

Spolu s některými dalšími významnými slovinskými společnostmi a institucemi (ZAG Slovinský národní stavební a inženýrský institut, CESTEL, Igmat) budeme ve středu 4. října v 16:00 hostit pořádat recepci, „zahajovací ceremoniál“. Jste srdečně zváni, abyste se k nám na tuto zajímavou událost připojili!

Bude nám ctí, když nás navštívíte na výstavní ploše. Pokud chcete oznámit svou návštěvu, pošlete nám prosím zprávu na níže uvedené kontakty nebo se jednoduše zastavte.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Váš česko-slovenský tým CGS Labs