S potěšením oznamujeme, že jsme vydali CGS LABS Civil Solutions 2024, nejnovější verzi naší sady projekčního software pro projektování a rekonstrukce dopravních staveb. Tato nová verze je kompatibilní s nejnovějšími platformami Autodesk AutoCAD, Civil 3D a Bricsys BricsCAD, což Vám nabízí větší flexibilitu a interoperabilitu ve Vašich projektech.

Se software CGS LABS Civil Solutions 2024 můžete využít několik nových konstrukčních funkcí a softwarových vylepšení, která Vám pomohou zvýšit produktivitu a efektivitu. Mezi nejvýznamnější z nich patří:

  • Nově přidané schéma klopení v zobrazení podélných profilů pro české prostředí dle ČSN výkresových standardů.
  • Nové možnosti popisování promítaných objektů v zobrazení profilu.
  • Velké vylepšení a optimalizace nástrojů pro export a import IFC.
  • Nový balíček AUTOPATH Intralogistics s nástroji pro řešení náročných požadavků na analýzu vlečných křivek pro vozidla „tugger trains“ souprav využívaných ve výrobních a skladových areálech a další vylepšení.
  • Podpora AUTOPATH pro analýzy průjezdů vozidel typů Gigaliner, EuroCombi, Road Train a další vylepšení funkcí.

Kompletní přehled nových funkcí a vylepšení naleznete na stránce RELEASE NOTES nebo nás neváhejte kontaktovat pro bezplatné vyzkoušení. CGS LABS Civil Solutions 2024 je softwarový balík pro projektanty dopravních staveb, kteří chtějí mít náskok před ostatními a zpracovávat projekty ve vysoké kvalitě.


Prohlédněte si kompletní portfolio softwaru CGS Labs -> CGS Labs Civil Solutions 2024
Kompletní přehled nových funkcí najdete na stránce -> Co je nového v CGS Labs Civil solutions 2024.