CGS LABS s radostí oznamuje vydání CGS LABS Civil Solutions 2024.1, softwarové sady, která nabízí komplexní a inovativní řešení pro navrhování liniových staveb. Sada CGS LABS Civil Solutions se skládá z:

  • PLATEIA (Software pro projektování a rekonstrukce pozemních komunikací) Nová verze: aktualizovaná funkcionalita REB a OKSTRA pro německý trh, nový vyhledávací nástroj pro prvky CGS a vylepšené nástroje BIM.
  • FERROVIA (Software pro projektování a rekonstrukce kolejových staveb). Nová verze: nový vyhledávací nástroj pro prvky CGS a vylepšené nástroje BIM.
  • AQUATERRA (Software pro projektování říčních staveb). Nová verze: nový vyhledávací nástroj pro prvky CGS a vylepšené nástroje BIM.
  • AUTOPATH (Software pro tvorbu vlečných křivek a analýzu průjezdů vozidel) Nová verze: nové funkce jako je Easy Drive Aligned, Corner Align, horizontální a vertikální analýza s odsazením a Export analýzy do bloku. Součástí je také nová národní knihovna vozidel pro Polsko.
  • AUTOSIGN (Software pro návrh svislého a vodorovného dopravního značení) s novými funkcemi, s novým výkazem dopravního značení a s nově aktualizovanými knihovnami pro Českou republiku, včetně železničních signálů pro ČR, a Chorvatsko.

CGS LABS Civil Solutions 2024.1 je kompatibilní s nejnovějšími verzemi BricsCAD V24 a Autodesk AutoCAD a Civil 3D 2024. Podporuje také předchozí verze těchto CAD platforem.

Další podrobnosti o nových a vylepšeních funkcích naleznete v dokumentu Co je nového v CGS LABS Civil Solutions 2024.1. Můžete se také podívat na naše videonávody a webináře na našem kanálu YouTube. Chcete-li vyzkoušet nejnovější verzi našeho softwaru, můžete požádat o zkušební verzi na našich webových stránkách.

Doufáme, že se Vám náš software bude líbit. Máte-li jakékoli dotazy nebo zpětnou vazbu, neváhejte nás kontaktovat na support@cgs-labs.com.


Poznámka: Všichni zákazníci, kteří mají aktivní službu plán údržby softwaru (tzv. Maintenance) CGS LABS (CSM) nebo jsou předplatiteli softwaru CGS Labs, mají nárok na bezplatnou technickou podporu a mohou již nyní aktualizovat na nejnovější verzi. Pro více informací nás prosím kontaktujte.